star Proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 - Investește în oameni!
Pagini: [1]   In jos
Autor Subiect: Cursuri formare profesionala!  (Citit de 5685 ori)
Cocutza
Vizitator

Adresa de email
« : Ianuarie 16, 2012, 10:22:05 »

Proiectul ”Impreuna, pentru informarea, constientizarea si promovarea egalitatii de sanse si gen” ofera cursuri de formare profesionala in mai multe domenii de specialitate!
Completati chestionarul pus la dispozitie pe prima pagina a site-ului http://www.totiegali.ro/chestionar , si bifati cursul pe care doriti sa-l urmati!
Memorat
Maya
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #1 : Martie 19, 2012, 04:35:43 »

Aceste cursuri sunt o buna oportunitate de a invata si a iti exersa cunostintele generale!
Memorat
cristina_veronica
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #2 : Mai 09, 2012, 03:13:46 »

A fost o ocazie excelenta de a invata ceva nou, crescandu-ne in acelasi timp sansele in cariera. Multumim!  Wink
Memorat
ANA-MARIA CERASELA
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #3 : Mai 16, 2012, 12:50:05 »

Cursul "formare de formatori" a fost foarte reușit. Așteptam cu interes cursurile următoare!
Memorat
Marieta
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #4 : Mai 18, 2012, 12:22:43 »

Rememorez cu reala placere cursurile de "Formator" de care am beneficiart la Bucuresti in luna martie. Sper sa pot activa ca formator in diverse proiecte sau programe de ormare, intrucat consider ca acum detin suficiente abilitati pentru aceasta. Multumesc!
Memorat
Monica-Gabriela
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iunie 08, 2012, 09:02:33 »

Doresc să mulţumesc şi pe această cale organizatorilor cursului de formare Formatori de Formatori! A fost o experienţă foarte frumoasă şi sper să reuşesc cât mai curând să pun în practică ceea ce am învăţat.
Memorat
manea
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #6 : Iunie 19, 2012, 02:04:37 »

Cursul de formare Formatori de Formatori a fost peste asteptarile mele!Astept cu nerabdare sesiunea din septembrie pentru  a capata noi cunostiinte ce imi vor fi utile la locul de munca!MULTUMESC  PENTRU ACEASTA SANSA!
Memorat
Pya01
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #7 : August 24, 2012, 07:23:10 »

Pentru mine acest curs a fost extrem de bine venit mi-as fi dorit sa fi fost mult mai activa si de atunci si pana acum sa fi fost deja in fata unor grupuri de "invatacei'...

Nu am avut aceasta ocazie in conditii formale inca, insa, in cadru informal am facut astfel de "sesiuni de lucru cu minori" in cadrul Campaniilor de reciclare cu Asociatia Romana pentru Reciclare RoRec!

Va salut cu drag pe toti!

Petruta Codrianu
Grupa 16TOT
Memorat
Geo23
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #8 : August 29, 2012, 08:37:08 »

Ne bucura faptul ca prin intermediul cursului ati putut invata atat de multe si ati si pus in aplicare o parte din cele invatate! La rubrica Bune practici puteti sa ne dati detalii cu privire la Campaniile de reciclare pe care le-ati intreprins!
Memorat
Maya
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #9 : Noiembrie 14, 2012, 01:20:45 »

Aceste cursuri te ajuta foarte mult sa iei initiativa, sa vorbesti deschis in fata mai multor oameni! In concluzie sunt binevenite! La cat mai multe activitati de acest tip!
Memorat
Pagini: [1]   In sus

Schimbă forumul: