star Proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 - Investește în oameni!
Pagini: [1]   In jos
Autor Subiect: Feedback forum!!!  (Citit de 10930 ori)
Cocutza
Vizitator

Adresa de email
« : Ianuarie 30, 2012, 09:09:50 »

Care este parerea voastra  despre acest forum si daca aveti vreo sugestie despre ce ar trebui sa schimbam sau sa adaugam?
Memorat
ghostofyou
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #1 : Ianuarie 30, 2012, 10:12:12 »

Consider ca este un forum destul de bun, din care ai ce sa inveti si totodata ai cum sa ii inveti pe ceilalti cum sa se comporte in diferite situatii..
Memorat
Crisstina
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #2 : Ianuarie 30, 2012, 10:38:57 »

Imi place forumul. E bine sa vezi ce parere au oamenii despre egalitatea de sanse. Subtil iti ofera si rezolvari.

De asemenea mi-a placut si Cafeneaua Egalitatii organizata prin proiect. E interesant sa auzi prin ce situatii de discriminare au trecut participantii. Avem ce invata.
Memorat
miry
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #3 : Februarie 01, 2012, 03:39:12 »

Destul de bun forumul. Fiecare este liber sa se exprime cum vrea, poate veni cu solutii sau intamplari legate de situatii discriminatorii din diferite domenii.
Memorat
Maya
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #4 : Aprilie 23, 2012, 12:45:33 »

Imi place forumul! Poti afla multe lucruri interesante despre discriminare, rasism si egalitate de sanse. Din pacate acest forum nu este accesat de foarte multe persoane. Consider ca principala cauza pentru asta este lipsa timpului din cauza problemelor si grijilor cotidiene
Memorat
mirei1
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #5 : Mai 09, 2012, 03:13:43 »

Imi place forumul. Poti citi multe lucruri interesante despre discriminare, rasism si egalitate de sanse.
Memorat
Monica-Gabriela
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Mai 10, 2012, 02:56:47 »

Avem nevoie de un astfel de forum! Avem nevoie să întelegem conceptul de egalitate de şanse, dar avem nevoie să ţinem cont de el în viaţa de zi cu zi! Este foarte frumos să vorbim dar avem mare nevoie să TRĂIM ceea ce vorbim! Ar fi şi mai benefic pentru noi toţi dacă ideile şi comentariile noastre vor fi puse în practică. Şi a fi IDEAL dacă am încerca, măcar pentru o zi să-i tratăm pe toţi cei cu care veni în contact în mod egal, fără discriminări, fără preconcepţii. Eu asta îmi doresc şi vă doresc şi vouă! Poate cu o floare nu se mai face primăvară, dar noi, împreună, putem deveni buchetul care să răspândească un miros placut cu aromă de... egalitate! Succes!
« Ultima modificare: Mai 11, 2012, 08:53:24 de către Monica-Gabriela » Memorat
DANIELA
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #7 : Mai 14, 2012, 07:59:29 »

Acest forum mi se pare interesant prin temele abordate,care sunt de actualitate si consider ca daca ar respecta  toti aceasta egalitate de sanse, in toate domeniile,lumea ar fi mai buna,iar oamenii mai fericiti si sanatosi.Felicitari...........
Memorat
Ana Maria
Newbie
*

Deconectat Deconectat

Vezi Profilul Adresa de email
« Răspunde #8 : Iunie 18, 2012, 09:07:54 »

Un forum structurat si usor de utilizat, iar din punct de vedere al continutului, este bogat si educativ. Ar trebui sa fie accesat de mai multi utilizatori sa putem dezbate din ce in ce mai mult.
Memorat

Hanne
manea
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #9 : Iunie 19, 2012, 02:04:35 »

UN FORUM DESTUL DE BUN CU INFORMATII UTILE,IMI PLACE SA CITESC TOATEA COMENTARIILE SI AS DORI SA FIE MULT MAI ACCESAT DE OAMENI! Wink
Memorat
Geo23
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #10 : Iulie 16, 2012, 02:36:20 »

Puteti sa promovati forum-ul si pe conturile voastre de facebook/twitter/google plus poate asa vor fi mai multe persoane ce vor utiliza forumul:)
Memorat
Maya
Vizitator

Adresa de email
« Răspunde #11 : Decembrie 10, 2012, 12:06:11 »

Imi place acest forum pentru ca este unul interactiv si schimba pareri. Eu de exemplu mi-am schimbat parerea in legatura cu unele lucruri si asta nu poate sa fie decat de bine:)
Memorat
Pagini: [1]   In sus

Schimbă forumul: